Predĺžovanie vlasov
 
s kvalitnou vlasovou kozmetikou renomovanej talianskej spoločnosti SOCAP, ako aj iných značiek dostupných na našom trhu.

Dlhé vlasy vždy boli a sú symbolom ženskosti. Ale čakať roky, kým narastú? Nemáme trpezlivosť a je to navyše  otrava.
A vtedy prichádza predlžovanie.


Aj hollywoodske celebríty si dopomôžu k svojej kráse rôznymi trikmi. Jedným z nich je v súčasnosti veľmi obľúbené predlžovanie vlasov, ktoré má okrem toho vlasy aj zahusťuje.

Relaxcentrum - predlžovanie vlasov Relaxcentrum - predlžovanie vlasov Relaxcentrum - predlžovanie vlasov

Čo to vlastne je predlžovanie vlasov? Ide o pripájanie síce cudzích, ale stopercentne ľudských vlasových pramienkov ku korienkom svojich vlastných. Tieto pramienky sú špeciálne upravené na pripájanie a starostlivosť o ne je rovnaká ako o vlastné vlasy. Dĺžka pramienkov sa pohybuje od tridsať do šesťdesiat centimetrov a ich počet, ktorý sa použije, závisí v prvom rade od hustoty vašich vlastných vlasov. Najlepšia technika je tá, pri ktorej spoj nevidieť a najlepšie sú najkvalitnejšie prírodné vlasy.

Relaxcentrum - predlžovanie vlasov Relaxcentrum - predlžovanie vlasov Relaxcentrum - predlžovanie vlasov

Keratín je najlepší

Poznáme viac druhov keratínu a takisto existuje viacero druhov spojov. Aj keď ide o rovnaký materiál, vlasové pramienky sa prichytávajú iným spôsobom. Existuje viacero techník použitia keratínu na predlžovanie vlasov ako napr. za studena, alebo za tepla, Nové vlasy sú pripojené maličkou vrstvou keratínu v tvare malého papierika, ktorý vôbec nevidno.

Starostlivosť o predĺžené vlasy
  • Vzhľadom na to, že sa používajú stopercentne prírodné vlasy, starostlivosť o ne je úplne bežná. Žiadne špeciálne šampóny, len tie, ktoré doteraz používate na svoje vlasy. Ale keďže predĺžené vlasy sú pripevnené, a teda nie sú vyživované od korienkov, treba im dodávať živiny a vitamíny zvonka, a to kvalitnými vlasovými maskami. Relaxcentrum - predlžovanie vlasov
  • Takisto sa môže používať žehlička na vlasy alebo kulma, len sa nesmie prikladať priamo na spoje. Ale každý vie, že vlasy sa nežehlia úplne od korienkov.
  • Predĺžené vlasy sa môžu fúkať pomocou kefy, tá by však mala byť špeciálna. Nesmie mať kovové štetinky a nemôže mať ani guľôčky, ktoré sú na kefách bežné. Špeciálna kefa má pod dlhšími štetinkami ešte vrstvu kratších, ktoré vám predĺžené vlasy poriadne prečešú bez toho, aby so sebou ťahali aj spoj.